top of page

יום ב׳, 05 בדצמ׳

|

Derech HaBanim 37

אמנים יוצרים מציאות - ערב מס' 5 : גופנפש

הנה עבר לו פסטיבל דרך הנדיב ואנו מגיעות ומגיעים אל הערב החמישי בסדרה! והפעם, ערב בנושא "גופנפש" - על החיבורים בין הגוף לנפש, המרחבים שבין מחלה ובריאות, אפשרויות הבחירה של התודעה, כלים שעוזרים בתהליכי ריפוי ועוד, כל אלה יובעו דרך נקודות המבט של האמנים שיופיעו ובאמצעות מדיומים שונים של אמנויות.

הרישום נסגר
אירועים אחרים

זמן ומיקום

05 בדצמ׳ 2022, 19:30 – 22:00

Derech HaBanim 37, Derech HaBanim 37, Pardes Hana-Karkur, Israel

פרטי האירוע

ומי יהיו איתנו הערב?

ירון מיטלמן - מוסיקאי אמן ויוצר, בעל נסיון הוראה של 20 שנים. ירון ניגן עם גדולי האמנים בארץ, בבמות רבות בארץ ובעולם.

ירון התמודד בשנים האחרונות עם סרטן, וחווה התעוררות מאוד גדולה. אחרי שנרפא באופן טבעי, הוא העמיק את ההבנה שלו על חשיבות הנוכחות לרגע הזה, הסכנה בגישה של חיים בתחושה של מירוץ, והקשר הישיר בין התודעה שלנו לבריאות שלנו.

הוא מלמד ונפגש עם אנשים מתוך אהבה גדולה, ותחושת שליחות להנגיש לאנשים את המתנה שיש למוסיקה להציע לכולם. ירון מלמד איך להתייחס לגיטרה ולגוף שלנו ככלי לביטוי עצמי, הבעה ונוכחות ברגע הזה.

סיגל זהבי - משוררת ומרצה לספרות.  סיגל יצרה עם הצלמת נורית בהונקר מיזם אומנותי בשם 'פואטיקאמרה' - דיאלוג קולנועי בין שירה לצילום. פואטיקאמרה מציגה בתערוכות ובמופעים ברחבי הארץ, ומארחת משוררים וצלמים ליצירה משותפת.

סיגל הוציאה לאור שני ספרי שירה: 'חמש שיחות שלא נענו' בהוצאת 'גוונים', ו'אפור ואבוד ומופלא' בהוצאת 'פרדס'. כמו כן הוציאה לאור עם שותפתה ספר אומנות בשם 'פואטיקאמרה' בהוצאת 'צבעונים'.

סיגל תשתף את הקהל בהתמודדות הנוכחית שלה עם סרטן שד, ותקרא שירים שנכתבו בעת הזו.

סיגל זיו - רקדנית וכוריאוגרפית , מטפלת בתנועה, מורה ומאסטר במחול אתני מודרני. מייסדת 'מחול האלה' - שפה תנועתית נשית המשפיעה הרמוניה פנימית בעולם של ניגודים.

כותבת וחוקרת את עולם המחול ותנועת התודעה.

ריבי נסים -  מאלתרת רשת, יוזמת תוכן וטכנולוגיה. תלמידה של גישות תנועה אלתור ומגע. הקימה ומנהלת את מיזם "דרך גוף" BoDYwAyS.org  -  המחבר א.נשים לתנועה מיטיבת חיים דרך גישות של קשב, ביטוי ויצירה.  המיזם מהווה בית ליוזמות של קהילה יוצרת, ופלטפורמה המקשרת בין משתתפים, יוצרים ומארחים.  ריבי תספר על המיזם, יעדים ושיתופי פעולה שנוצרו בתוכו ומתוכו.

סוזן ג׳יליאן סונאיה- אומנית רב תחומית, זמרת יוצרת ומרפאה בקול, קולעת ויוצרת בחומרים מהטבע, מנחה מעגלים מפיקה אירועים ויוצרת מרחבים לקהילה. סוזן תנחה התנסות קצרה עם הקהל בכוחו המרפא של הקול .

שולי מיטלברג- השלי- משוררת, זמרת, ומתרגלת קריאה לילדים. בבלוג שלה, ״שירה והשראה״, היא מראיינת אנשים מעוררי השראה.  שולי נפתחה אל מתנת השירה ברגע מטלטל, בדרך לבדיקות רפואיות ומאז יצאה למסע משפחתי בעולם ולמסע פנימי אל נפשה בחיפוש אחר כוחות היצירה שלה. בכתיבתה מתבוננת שולי על המתרחש בגופה ומעלה את התחושות על הכתב. שולי תקריא משיריה ותשיר אחד משירי הריפוי שכתבה עבור חברה שמתמודדת עם מחלה.

האירוע מתקיים ב 5.12.22 בפרדס חנה

19:30 פתיחת דלתות

20:00 תחילת אירוע

האירוע הוא אירוע כובע, בנדיבות הלב 💜

כרטיסים

  • אמנים יוצרים מציאות: ערב מס' 4

    הכניסה חופשית, בהרשמה מראש.

    ‏0.00 ₪
    המכירה הסתיימה

סך הכל

‏0.00 ₪

שיתוף

bottom of page